Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
OSP Łaznów

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP 2017

Udostępnij na:

DSCF3208small

W sobotę 27 maja 2017 roku przy pięknej pogodzie na obiektach OSP Łaznowska Wola rozegrano zawody sportowo – pożarnicze Gminy Rokiciny. Rywalizację zorganizował Zarząd Gminny ZOSP RP oraz Komenda Powiatowa PSP w Tomaszowie Maz.

Do rywalizacji w dwuboju pożarniczym (sztafeta 7x50m i ćwiczenie bojowe) przystąpiło 5 ekip.
Po bardzo zaciętej i emocjonującej walce, pierwsze miejsce przypadło OSP Popielawy, na drugim miejscu podium znalazła się OSP Łaznów, trzecie, czwarte i piąte w kolejności zajęły OSP Łaznowska Wola, OSP Chrusty Stare i OSP Rokiciny.

Nasza młodzieżowa drużyna nie miała konkurencji, uzyskała czas sztafety 1min 12 sek.

Puchary i dyplomy wszystkim startującym wręczył Wójt Gminy Rokiciny mgr Jerzy Rebzda oraz przewodniczący komisji sędziowskiej Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Tomaszowie Maz. bryg. Dariusz Polański.

button_galeria.gif